استودیو طراحی مبلمان پارچوب
جزئیات محصول
  • :: زیر دست بسیار نرم
  • :: مواد درجه یک صنعت نساجی و پلیمر
  • :: به صورت سایه روشن
  • :: تمیز شدن لک به سادگی
 • سبز زیتونی سیر رنگ آرامش، رنگ هارمونی 

  طبق نظر خبرگان صنعت مبلمان ایران آنفورا بدون شک پارچه بسیار زیبا و خوش دوختی است که می تواند رویای یک استراخت طولانی بر روی مبلمان را فراهم آورد. شرکت تولیدی پارچه سرتکس ترکیه (SERTEX) این محصول را با تکنولوژی های پیشرفته نانو، به صورت ضد لک تولید کرده، که دیگر اهالی منزل نگران زود چرک شدن آن نباشند. لطافت مخملی پارچه بسیار مورد توجه در طی تولید آن بوده است. این پارچه مانند سایر محصولات پارچه رومبلی دارای عرض 140 سانتی متر می باشد و با توجه به نیاز ست مبلمان منزل میتوانید متراژ مناسب این رنگ را انتخاب و خرید اینترنتی نمایید. 

  در مورد رنگ سبز بهتر است بدانید آرامش موجود در این رنگ همواره مهم ترین فاکتور انتخاب آن است. در سال 2013، سبز به عنوان رنگ سال اتخاب شد. میزان سردی و گرمی این رنگ درست در میانه قرار دارد و این تعادل را از گرمای زرد و سرمای آبی به ارث برده است. رنگ سبز همیشه حس و حال طبیعت و جوانی و تولید دوباره را با خود صدا می کند.

  زمانیکه مبلمان دلخواهتان را سفارشی سازی می نمایید و به عنوان رویه مبل از رنگ پارچه مخملی سبز استفاده می کنید، توصیه متخصصان پارچوب این است که ابتدا از وضعیت تابش نور طبیعی و مصنوعی در منزل آگاه باشید. پارچه آنفورا به دلیل سایه روشن هایی موجود در بافت خودش با کنتراست نور تغییر رنگ های بسیار جذابی می دهد. این تکنیک بسیار جدید در تولید پارچه های مخمل باعث شده است با انتخاب یک رنگ بتوانیم طیف های انعکاسی مختلفی از سبز را همزمان در منزل داشته باشیم

   

  در مورد نکته های طراحی داخلی با رنگ سبز زیتونی تیره می توان به مواردی شاره کرد که شما را به انتخاب رنگ پارچه دلخواهتون نزدیکتر می نماید.

  ترکیب رنگ زیتونی با قهوه ای در اتاق نشیمن بسیار دلنشین به نظر می رسد.در کنار آنها استفاده از رنگهای گرمی مانند قرمز می تواند مقداری تعادل را برهم بزند و حس گرمی بیشتری به منزل بدهد. رنگ قرمز حتما نباید به صورت عمده مصرف گردد. لکه های رنگی مثل کوسن و یا کتاب های دکوری همین حس را به صاحب منزل و یا مهمان می دهد.

   

   

   

   

   

   

   

  برخی منازل محیط نشیمن کوچکی دارند ولی به شدت راحت و سرزنده هستند و این آرامش را می توان با کاناپه راحتی سفارشی ساز در استودیو پارچوب به منزل شما آورد. اگر می خواهید در سکوت و آرامش به سر ببرید و به خواندن کتاب و رمان مورد علاقتون رو به پنجره ادامه دهید توصیه می کنیم رنگ سبز را با پارچه سفید در کوسن ترکیب نمایید.

   

   

  برخی اوقات نیز یک مبل تک نفره سفارشی درست به ابعاد دلخواه شما می تواند کلید اصلی آرامش شما باشد. پارچه مخمل سبز تیره با لمسه های بسیار زیبا بر روی پشتی مبل راحتی و کلاسیک در منزل هارمونی بسیار زیبایی را به وجود خواهد آورد.

 • برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید...