استودیو طراحی مبلمان پارچوب
جزئیات محصول
  • :: مواد درجه یک صنعت نساجی و پلیمر
  • :: به صورت سایه روشن
 • بررسی کالا

  پارچه های مبلی در بازار ایران ار تنوع ریادی برخوردار هستند. اما بدون شک میتوان پارچه های کمپانی SERTEX را جزو پرچمداران این عرصه تلقی کرد. پارچه انفورا از لحاظ زیردست بسیار نرم و مخملی به شمار می آید. این پارچه با توجه به تجربیات استودیو پارچوب و افراد زبر دست بسیار خوش دوخت می‌باشد و همین امر باعث می شود فرم زیبایی به مبلمان ببخشد. تمامی پارچه های این شرکت تحت ضمانت دو ساله شرکت منسوجات عرفان است. اما در مواردی همچون برخورد مستقیم نور خورشید، در معرض قرار گرفتن حرارت و شعله مستقیم و .. قابلیت گارانتی و ضمانت ندارد. ار لحاظ تکنولوژی هاب نوین، این پارچه خاصیت ضد لک دارد و اگر چنانچه لکه هایی همانند مواد غذایی، قهوه و چای، سیاهی و دوده ناشی از هوا و یا مواردی مشابه اتفاق بیفتد به راحتی با دستمال نیم تر قابلیت پاک شدن دارد.

  آنفورا کالای بی نظیری است و در صورت اینکه مبل دلخواهتان در سبک های کلاسیک، مدرن  و اسپرت باشد به صورت کاملا چشم نوازی باعث درخشش مبلمانتان می گردد.  

  محافظت کالا

  مواردی مانند در معرض قرار گرفتن نور خورشید، حرارت مستقیم وسایل گرمایشی، قرار دادن وسایل تیز برنده مانند قیچی، چاقو می‌تواند باعث آسیب دیدن پارچه شود. همچنین پرش عمودی کودکان به صورت مکرر و ناگهانی در برخی موارد باعث پارگی پارچه های مبلی می گردد.

 • برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید...