استودیو طراحی مبلمان پارچوب
جزئیات محصول
  • تعداد نفرات :: سه نفره
  • سایز مبل :: متوسط
  • جنس اسکلت اصلی مبلمان :: چوب
  • جنس چوب اسکلت اصلی مبل :: چوب راش
  • جنس پایه و چوب نمای ظاهری :: چوب راش
  • نحوه اتصالات اسکلت و پایه های مبل :: پیچ و مهره +کام و زبانه +میخ و چسب
  • ارتجاعیت مبل :: نوار و تسمه کشی
  • نوع فوم مورد استفاده در تشک کف نشیمن و پشتی ها :: HR(ویژه)
  • تراکم فوم مورد استفاده در تشک کف نشیمن و پشتی ها :: 35 کیلیوگرم
  • ضخامت اسفنج مورد استفاده در دسته ها :: 10 ساننتیمتر
  • نوع پارچه مبلی :: سرتکس ترکیه-آنفورا 744 - مخمل
  • شیوه رویه کوبی :: استپ منگنه و فیکس
  • کوسن :: 2 عدد کوسن مربعی همرنگ - 2عدد کوسن مربعی همراه دارد
 • خرید مبل راحتی یک دغدغه اساسی در منازل است. اینکه چه مبلی رو انتخاب کنیم و چه مبل راحتی برای منزل ما مناسب است همواره یک سوال مهم برای خرید مبل راحتی است.  مبل راحتی سه نفره صدف 744 با پارچه آنفورا 744 که دارای طرح ابر و بادی است که جنس  لطیفی دارد، صدف 744 رنگ طوسی سیر دارد که به محیط حس آرامش و ثبات را القا می کند. افرادی که به دنبال رنگ های خنثی هستند این رنگ را می پسندند. نکته اصلی در خرید مبل راحتی صدف، سِت شدن این مبل با دکوراسیون منزل شماست. دکوراسیون خانه شما با وجود مبل راحتی صدف که متشکل از فرم‌های زیبا و گوشه‌های گرد است می تواند بسیار تحت تاثیر قرار بگیرد و چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب کند. چوب راش که به داشتن رگه‌های خوش موج و استحکام مناسب در صنعت نجاری و مبل سازی معروف است در اسکلت اصلی و پایه های این مبل راحتی به کار گرفته می‌شود. در اتصالات مبل صدف از تکنیک‌های به روز نجاری استفاده می‌شود. در اتصال پایه به اسکلت اصلی می‌توان گفت هم از نبشی و هم از پیچ و مهره برای استحکام بخشی استفاده می‌گردد. در نهایت برای افزایش دوام اتصالات از میخ و چسب نیز استفاده می‌شود. با این کار مبل صدف با ظرفیت نشستن سه نفر بزرگسال به طور همزمان، برای سالیان سال استحکام خود را تامین کرده است. نکته جالب استفاده از متریال با کیفیت در ساخت این مبل راحتی است. در تشک های نشیمن از فوم های بسیار با کیفیتی از شرکت اورتان استفاده می شود که به نوع HR معروف هستند. این نوع فوم علاوه بر نرم بودن و فرو رفتن در هنگام نشستن به سرعت پس از بر خاستن سر جای اصلی خودش بر می گردد و فرم اصلی مبل پس گذر زمان نیز از بین نخواهد رفت.

  در طراحی این مبلِ میدسنچری نشانه‌های مُدِ دهه 50 و 60 میلادی بسیار به چشم می‌خورد، قوس‌هایی که در ساختار این مبل به کار رفته این مبل را به یک مبل مدرن تبدیل کرده؛ در این طرح تمایلِ سبک به دورانِ معاصر باعث شده با حال و هوای امروزی ما همخوانی پیدا کند. دکمه هایی که نشان از مدرنیته را برای مبل صدف ایجاد می نمایند.

  مبل صدف سه نفره نه تنها به خودی خود زیباست بلکه می‌تواند کنار مبل‌های تک نفره صدف یک ست کامل هشت نفره (شامل دو کاناپه سه نفره و دو عدد تک نفره) را تشکیل دهد. اگر به دنبال خرید مبل راحتی شکیل هستید و می خواهید حتی از آن در فضای پذیرایی منزل هم استفاده کنید پیشنهاد صدف  744 را هرگز نادیده نگیرید.

  ابعاد این مبل از نظر ارتفاع و عمق همانند مبل تک نفره صدف است اما طول مبل راحتی به 181 سانتی‌متر می‌رسد. بنابراین استفاده از این مبل در هر نوع آپارتمانی چه فضای بسیار بزرگ و چه فضای کوچک آسان است. 

  کوسن‌های نشیمن این مبل از آن جدا می‌شوند بنابراین به راحتی می‌توانید کوسن‌هایی با رنگ‌بندی‌های مختلف خریداری کنید تا مواقعی که دلتان خواست از رنگ‌های متفاوت استفاده کنید.  پارچه مبلی 744 رنگ طوسی سیر دارد . این رنگ پارچه برای ایجاد آرامش  و خنثی سازی به فضای نشیمن منزل می تواند مناسب باشد. خوب است در انتخاب پارچه بدانید برای یک کاناپه سه نفره صدف در کل 12 متر پارچه مصرف می شود.  

  پایه‌های این مبل با نبشی‌های مقاوم و با پیچ، مهره، چسب و میخ کاملا مستحکم شده تا دوام سه نفر را در اسکلت تمام چوب راش خود به راحتی حفظ کند.

  جزییات ساختاری مبل صدف سه نفره به طور خلاصه به شرح زیر می باشد.

  طول 181 سانتی متر

  عمق 79 سانتی متر

  ارتفاع 82 سانتی متر

  جزییات بخش نشیمن کاناپه

  طول 160 سانتی متر

  عمق 55 سانتی متر

  ارتفاع 45 سانتی متر

  اگر واقعا به دنبال خرید مبل راحتی و در عین حال ظریف و مدرن برای منزلتان هستید به شما سری کامل هشت نفره مبل صدف را پیشنهاد می دهیم. همچنین برای بازدید حضوری از این مبل می توانید با ما در تماس باشید. برای اطلاعات تماس لطفا کلیک کنید. 

 • برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید...