استودیو طراحی مبلمان پارچوب
جزئیات محصول
  • :: زیر دست بسیار نرم
  • :: مواد درجه یک صنعت نساجی و پلیمر
  • :: به صورت سایه روشن
  • :: تمیز شدن لک به سادگی
 • آنفورا 308 رنگی برای خوش اخلاق ها ...

  آنفورا یکی از جذاب ترین انواع پارچه های مخمل است. لطلفت بی نظیر آن کمک بسیاری به راحتی مبل می نماید. افکت های سایه روشن بسیار جذاب است که با تابش نور باعث می شود چندین نوع مختلف از طیف رنگی را در جهات مختلف دیده شود.  و ضد لک بودن آنفورا ازمزایای بسیار عالی است که نسبت به سایر پارچه های موجود در بازار آن را متمایز کرده است. این پارچه از طرف تامین کننده دارای دو سال گارانتی می باشد.

  نکاتی که باید در هنگام استفاده از پارچه دانست در عکس توضیح داده شده است.

   

   

  با انتخاب این رنگ هم می توان به عنوان پارچه ای مدرن و اسپرت استفاده کرد هم از آن بر روی مبلمان کلاسیک استفاده کرد.  

  ترکیب زرد طلایی با نارنجی،  درست احساس یک روز آفتابی را یاد آور می شود. همراهی آنفورا 308 با رنگهایی همچون سبز تیره، آبی آسمانی و قهوه ای شکلاتی به گرمای خانه اضافه خواهد کرد.

   

  رنگ های مشابه آنفورا 308 شبیه به رنگ های معجزه آسایی هستند که اثرات انرژی بخش و شفا دهنده ای بر روی محیط و افراد ساکن در آن می گذارند. علاوه بر آن با وجود یک تابلو نقاشی به رنگ زرد طلایی درکنار درب ورودی می توان مهمان نوازی و خوش امدگویی را بهانه ای برای دعوت از مهمان و تاثیر گذاری بیشتر بر او نمود.

   

  کوسن های  زرد طلایی دوخته شده با پارچه آنفورا 308 و آنفورا 101 بهترین انتخاب برای پر کردن فضای اتاق خوابی است که می تواند قالی ایرانی به رنگ قرمز لاکی بر کف آن بدرخشد. این فضا زیباترین جای ممکن است که می توان با آن از خواب برخاست. لطافت کوسن های با پارچه آنفورا مثال زدنی است شاید هم نتوان در بازار پارچه ای به این اندازه نرم را پیدا کرد. استفده از طیفهای رنگ زرد می تواند بهترین ایده برای دعوت به خواب هم باشند. ترکیب این رنگ با چوب حالت دنج و راحتی به اتاق خواب می دهد.

   

  گاهی اوقات این رنگ را می توان به سقف اتاق برد تا حالتی از طلوع آفتاب را در خانه یا اتاق کار ایجاد کرد. برای بزرگنمایی فضاهای کوچک آینه هایی با قابهای بزرگ ایده جالب به نظز می رسد.

   

   

  زرد طلایی نقش بسیار مهمی را در فضای اتاق هایی که از موکتهای تکسچره و یا طرح دار استفاده می کنند بازی می کند. در این حمام با اضافه شدن مقدار مناسبی لکه زرد در مقابل سیاه و سفید تعادل مناسبی برقرا شده است. آنفورا 308 را می توان به راحتی به حمام برد. چون این پارچه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه نانو فناوری،  ضد آب و ضد لک شده ااست که جای نگرانی برای مصرف کنندگان این پارچه را نمی گذارد.

   

   

  اگر خوب به این رنگ دقت کنید می توان متوجه شد صاحب این منزل بسیار علاقه به رنگ گرم داشته است. این علاقه را هم با استفاده از چند لکه قرمز و نارنجی به عنوان کوسن و جلو پایی تاکید کرده است. خیلی از افراد علاقه ای به استفاده از طیف رنگی زرد وطلایی در منزل ندارند و حتی از آن نیز در هراس هستند. در میان عموم مردم زرد و تمام طیف های آن به عموان رنگی که چشم را می زند یاد می شود.  اما اگر از این رنگ به درستی استفاده شود باعث آسایش و شکیل شدن فضا خواهد شد.در استودیو پارچوب شما می توانید مبل با پارچه مورد نظرتان را بسازید.

   


   

  برخی اوقات از رنگ انفورا 308 می توان در ترکیب با آجر به نتیجه مطلوبی رسید. ترکیب زرد طلاییو با قهوه ای آجری نتیجه ای به شدت چشم نواز خواهد داشت. در این حالت باعث نمایش بسیار زیبایی از دیوار آجری خواهد شد.

   

   

  استفاده از دو رنگ کاملا متفوت می تواند باعث ایجاد تعادل شود. می توانید برای ترکیب این ست از آنفورا 292 به همراه آنفورا 308 استفاده کرد تا به نتیجه مطلوب رسیدو می توان گفت در این فضا نعادل بسیار جالبی برقرار شده است.

   

  حتما سوال می پرسید چرا در این فضا از کاناپه ای با رنگ آنفورا 308 در گوشه آشپزخانه استفاده شده است. اما واقعا باید به گرم بودن این رنگ ایمان داشت و از آن به نحو احسنت استفاده کرد. اگر خوب دقت کنیم می بینیم که این کاناپه هویت جذاب و خوش آمد گو و در عین حال مورد توجهی را ایجاد کرده است.

   

   

   

   

   

   

   

   

    

 • برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید...