استودیو طراحی مبلمان پارچوب
معرفی تامین کنندگان
 • پارچوب

  در پارچوب، وسایل زیبا فقط یک شور و شوق گذرا نیستند بلکه آنها علاقمندی شدید و وافر ما به ایجاد آنها برای شما هستند. با تجربه چندین ساله در زمینه محصولات دکوراتیو در سبک های مدرن و کلاسیک آمده ایم همیشه و هر لحظه در کنار شما باشیم. این همراهی، پیوسته، در سطح بالا به طور پیشرو و مطابق مد روز است. پارچوب مرجع تخصصی فروش پارچه و محصولات دکوراتیو است که شما را در انتخاب و خرید آگاهانه محصولات یاری رساند. در استودیو پارچوب خودتان طراح باشید؛ قسمت استودیو پارچوب میزبانی گرم و صمیمی برای دستان شما در طراحی و سفارشی سازی مبلمان و پارچه است. شما با چند کلیک ساده و با استفاده از خلاقیت خودتان می توانید مبلتان را با پارچه انتخابی در انواع مختلف فریم ها، پایه ها، دسته ها و پشتی بسازید و بعد از یکماه آن را در خانه ببینید. استودیو پارچوب به این موضوع هم بسنده نکرده و امکان طراحی کوسن با پارچه مورد انتخابتان در ابعاد مختلف را فراهم کرده است. پس یک فنجان چای بیاورید و با ما همراه باشید. پارچوب شما را تنها نمی گذارد؛ ما در پارچوب قوی ترین تامین کنندگان محصولات دکوراتیو را کنار هم گرد آورده ایم تا به شما در انتخاب آگاهانه محصولات موجود در ایران یاری برسانیم. شما با مقایسه تخصصی محصولات از نظر ویژگی ها از همین جا به صورت مطمئن اقدام به خرید کنید.

 • منسوجات عرفان
  • حوزه فعالیت :: پارچه مبلی و دکوراتیو
  • سابقه :: 10
  • 1853 بازدید
  • جزئیات بیشتر

  منسوجات عرفان نماینده انحصاری شرکت پیشتاز تولید کننده پارچه مبلی سرتکس ترکیه در ایران می باشد. این شرکت معظم با بدست آوردن سهم بزرگی از بازار پارچه مبلی و  توزیع آن در شهر های مختلف ایران خود را در صدر  تامین کنندگان پارچه مبلی پارچوب قرار داده است. عموما هدف این شرکت در راستای ایجاد تنوع و در عین حال خاص بودن سبک مدرن در پارچه های مبلی راحتی می باشد. این شرکت سال هاست که با تولید کنندگان مبل و صنعتگران ایرانی همکاری نموده است و پارچه های این شرکت بر افزایش زیبایی بصری محصولات صنعتگران مبلمان در ایران افزوده است. پارچوب نیز برای شما عزیزان با فراهم ساختن این فرصت از سوی تامین کننده گرامی،  امکان خرید اینترنتی از محصولات متنوع منسوجات عرفان را فراهم آورده است.   

 • گروه هنری افرا

  گروه هنری افرا  گروهی فعال، زبردست، که می تواند تامین کننده مناسبی برای سفارشی سازی محصولات چوبی باشد. علاقه این گروه به سبک بوهمیا می باشد. تلفیف چوب و رنگ های شاد به همراه پتینه کاری و نقاشی روی محصولاتی مانند میز، کنسول، کتابخانه و کمد می باشد.   

 • آرایید

  آرایید